Karafa Na Vodu

Živá voda, která proudí a navíc je téměř zadarmo. Investice do krásné designové karafy se vám díky tomu rychle vrátí. S karafou si tento čirý a osvěžující dar planety budete vychutnávat ještě více. Plnými doušky a bez škodlivých látek. Chlór z vody z karafy rychle vyprchá, sklo navíc neuvolňuje do vody žádné zdraví škodlivé látky a neovlivňuje ani její chuť. Karafy na vodu vám budou skvělou dekorací i relaxačním parťákem. Už jen pustit hudbu, zapálit svíčku, najít si pohodlné místo doma a může se v klidu relaxovat v příjemné atmosféře a s přísunem tekutin. Aby karafa zůstala hygienickou a sloužila vám skvěle co nejdéle, samozřejmě je třeba o ni dobře pečovat. K tomu doporučujeme kartáče pro šetrné a důkladné čištění. Chuť vody ještě lépe vynikne za pomoci aktivního uhlí pro přirozenou filtraci v podobě binchotanové tyčinky. Voda je život a život je inspirace pro Lucii Nepasickou Český design právě v podání Lucie Nepasické dokazuje, že české ručičky a hlavičky jsou opravdu zlaté. Obzvláště pak jedná-li se o sklo.

AUKRO – největší české online tržiště

Ručně foukané skleněné karafy ozdobené tvary posvátné geometrie mají jedinečné kouzlo. Spolu s dřevěným uzávěrem z českého dřeva jsou designérským skvostem. Ekologické a bez plastů.

Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme:-) Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Aktuálně nejžádanější produkty. Držte se! Pít se musí. Pokud se vám pitný režim nedaří a ke každou kapku vody si musíte připomínat, známe jednoho krásného pomocníka, který vás pravidelnému zavlažování naučí. Řeč je o skleněných karafách na vodu. Šťouchat do vás sice nebudou, ale svým nádherným čistým designem vás k pití doslova vyzvou. V kanceláři se taková karafa stane středem pozornosti, v domácnosti klenotem prostřené tabule a originálním doplňkem. A nesmírně potěší i jako dárek. Pokud tedy víte o někom, kdo málo pije nebo spotřebovává příliš mnoho plastových lahví, dárek je jasný. Proč si karafy zamilovat? Máme to štěstí, že v České republice nám teče výborná pitná voda rovnou z kohoutku. Doma, v restauraci i v práci.

Karafy na Vodu pro Afriku přinesly šťastné sedmičky - Člověk v tísni

 • Láska na první pomoc 61
 • Těhotenství po 40
 • Ústavní soud zasáhl do zákona o EET | Money
 • Arthur a minimojové 3 online
 • Kika ČeskÉ budĚjovice
 • Bastardi 2 celý film
 • Karafa na vodu květ života
 • Tv nova zprávy archiv 6
 • Pronájem bytu ústí nad labem
 • Jak nakreslit jarní stromy v etapách pro děti
 • Pronájem bytu jablonec
 • Karafa na vodu s kameny

Tato sklenice o objemu 5 l s víčkem a otočným kohoutkem je praktickým doplňkem a ozdobou každé party, oslavy či grilování. Je vhodná na teplé i studené nápoje, například na domácí limonádu, míchané drinky apod. -20% Akce Džbán na točené pivo z prvotřídního borosilikátového skla. Džbán na pivo Tescoma myBEER 2, 5 l je vhodný do myčky. Zdobený ikonami značícími počet piv. Dávkovač o objemu 7, 8 l s víčkem a otočným kohoutkem je praktickým doplňkem a ozdobou každé party, oslavy či grilování. Je vhodná na teplé i studené nápoje, například na domácí limonádu, míchané drinky apod. Velká sklenice o objemu 3, 6 l s držadlem a otočným kohoutkem je praktickým doplňkem a ozdobou každé party, oslavy či grilování. Je vhodná na teplé i studené nápoje, například na domácí limonádu, míchané drinky apod. -28% Velmi elegantní karafa na vodu, kterou si do sklenice nalijete pouhým nakloněním karafy. Kostky ledu či jiná pevná část se z karafy při vylévání nedostane. Karafa značky Cilio o objemu 0, 75 l. Karafa vyrobena z kvalitního skla má praktický uzávěr pro nalévání bez odkapávání.

Karafa na vodu pro děti 1l

Karafa s barevný symbolem květu života podporuje pozitivní a veselé myšlení. Karafa s bílým symbolem květu života podporuje otevřenost a celistvost vnímání.

Absintová karafa na vodu Detailní popis produktu Výjimečná reprodukce 100 let staré karafy na vodu se kterou se váš absintový rituál stane o kus lepším! Speciální úzkou špičkou (zobáčkem) si jemným tokem vody ředíte svoji sklenici s absintem a zahnuté hrdlo zabraňuje nekontrolovanému vylití. Navíc je dost široké na to, abyste karafu pohodlně naplnili vodou a kostkami ledu. Ručně foukaná karafa z křišťálového skla, kterou exkluzivně pro Lihovar Žufánek vyrábí v malé rodinné sklárně ve Strání. Každý kus je jedinečný. Výška karafy je 27 cm a váha 660 gramů. Objem se pohybuje od 750 - 800 ml.

Sud na vodu

Kód: C10001 Kód: C05002 Kód: C13001 Kód: C05001 Kód: C07003 Kód: C03010 Kód: C03005 Kód: C02005 Kód: C07002 Kód: C02003 Kód: C02020 Kód: C02016 Kód: D07003 Kód: C01005 Skleněné karafy na vodu z varného skla, skleněné karafy z bezolovnatého křišťálového skla či z dvoustěnného varného skla. Různé tvary a velikosti. Možnost použití i na jiné nápoje jako jsou ledové čaje, limonády, ale i víno. Elegantní karafy na vodu udělají z obyčejného pití nevšední zážitek.

Kromě tradiční křišťálové karafy od designéra Daniela Piršče si zájemci loni před Vánoci mohli koupit také porcelánové šálky značky Thun s africkým motivem a pravou etiopskou kávu Sidamo od Mammacoffee. Kromě rozšířené nabídky nabízených předmětů přinesla sedmička i nový model spolupráce s hlavním partnerem projektu společností Člověk v tísni, o. p. s. Nadační fond Veolia založil pro projekt Voda pro Afriku vlastní dlouhodobou veřejnou sbírku. Na budování vodních zdrojů v Etiopii je tedy možné od 1. listopadu 2016 nově přispět nejen nákupem předmětů, ale také poskytnutím přímého daru na sbírkové konto. "Skupina Veolia se spolu se svým nadačním fondem hlásí k principu společenské odpovědnosti a podporuje prospěšné projekty doma i ve světě. Proto jsme i jako firma letos do sbírky přispěli nákupem afrických hrnečků jako dárků pro naše partnery, " uvedl Philippe Guitard. Díky finančním zdrojům od České rozvojové agentury a výtěžku z projektu Voda pro Afriku může Člověk v tísni na etiopském venkově budovat hlubinné vrty a opravovat či vyměňovat jejich nefunkční části (potrubí, vodní čerpadla apod. ).

Místní obyvatelé tak díky tomu mají odběrná místa na vodu v bezprostřední blízkosti a nemusí nezávadnou pitnou vodu dopravovat z míst, která jsou od jejich domovů často vzdálena i několik hodin pěší chůze. Veškeré činnosti související s realizací jednotlivých prací provádí a koordinuje Člověk v tísni ve spolupráci s místními vodními úřady za účasti českých i místních zaměstnanců Člověka v tísni. Datum: 25. 1. 2017 Místo: Etiopie Autor: PIN Další Veolia již několikátým rokem přispívá do projektu České rozvojové agentury pod názvem Zavedení udržitelného systému zásobování pitnou vodou v malých městech zóny Sidama, který v letech 2014 – 17 agentura ve spolupráci s ČvT realizuje regionu jižních národů v Etiopii. "Celý výtěžek sedmého ročníku bude použit na výstavbu vodovodního systému, který přivede pitnou vodu pro více než čtyři tisíce obyvatel vesnice Bargo v okresu Aleta Wondo, " upřesnil Šimon Pánek, ředitel Člověka v tísni, a Vendula Valentová k tomu za Nadační fond Veolia doplňuje: "Člověk v tísni je pro nás klíčovým partnerem, který má díky dlouhodobé realizaci programu Voda a hygiena s obnovou a budováním vodních zdrojů v těchto oblastech bohaté zkušenosti. "

Převody jednotek délky příklady
June 12, 2020, 2:16 am