Prezident Blanik Torrent

 1. Prezident blanik torrent 1
 2. Prezident blanik torrent finder
 3. Prezident blanik torrent pdf

Prezident Blaník Země Česko Délka 95 min Žánr filmová komedie Scénář Marek Najbrt Tomáš Hodan Robert Geisler Režie Marek Najbrt Tomáš Hodan Robert Geisler Benjamin Tuček Obsazení a filmový štáb Hlavní role Marek Daniel Michal Dalecký Halka Třešňáková Jakub Železný Tomáš Sedláček … více na Wikidatech Hudba Midi lidi Kamera Jan Baset Střítežský Premiéra 1. února 2018 Prezident Blaník na ČSFD IMDb Některá data mohou pocházet z datové položky. Marek Daniel při natáčení filmu Prezident Blaník v listopadu 2017 v Praze Prezident Blaník je český film. Jeho režisérem je Marek Najbrt a pojednává o lobbistovi Antonínu Blaníkovi, jehož postava pochází ze seriálu Kancelář Blaník (od 2014). Základní obsazení filmu je stejné jako v případě seriálu, tj. hlavní postavu hraje Marek Daniel, jeho asistenty pak Michal Dalecký a Halka Třešňáková. [1] Děj snímku se odehrává v období volby českého prezidenta v roce 2018, přičemž na tento post se rozhodne kandidovat i Blaník. [2] Hudbu k filmu složila skupina Midi lidi, která se podílela i na původním seriálu.

Prezident blanik torrent 1

Do kin byl film uveden 1. února 2018. Na 8. dubna 2018 ohlásila Česká televize uvedení na ČT 1 v televizní premiéře. [3] Postavy a obsazení [ editovat | editovat zdroj] Ve filmu se objevuje i řada vrcholných politiků a skutečných prezidentských kandidátů z volby prezidenta roku 2018. Recenze [ editovat | editovat zdroj] Marek Douša v týdeníku Reflex napsal, že film Prezident Blaník není třeskutá komedie, ale je důležité, že byl natočen. "Film vznikal v reálném čase, scénář byl a nebyl, reakce štábu musely být okamžité, což se občas povedlo naprosto beze zbytku, někdy by ale samotnému nápadu a náhodě pomohl čas, který by potřebovali scenáristé k tomu, aby jednotlivé události domysleli a dodali potřebný kontext. Jenomže pak by přišla další náhoda a všechna snaha v čudu. To ale bylo riziko od začátku, bylo přiznané a v případě takového projektu nezbytné. " Podle Douši tvůrci filmu museli vědět, jaké chyby a výhrady jsou a budou na stole, přesto ale udělali hlavně pro budoucnost práci, která je velmi důležitá.

[5] Odkazy [ editovat | editovat zdroj] Reference [ editovat | editovat zdroj] ↑ Prezident Blaník. Podpisy sehnal, kandidaturu nestihl, tak natočí film [online]., 2017-11-09 [cit. 2017-11-11]. Dostupné online. ↑ Tonda Blaník na Hrad, máslo a lithium do každé rodiny. Chystá se celovečerní film Prezident Blaník [online]. Aktuálně, 2017-11-09 [cit. Dostupné online. ↑ BRYCHTA, Jan. V neděli 8. dubna nabídne a ČT1 premiéru filmu Prezident Blaník -. Dostupné online [cit. 2018-04-03]. (česky) ↑ NAJBRT, Marek. Lobbisti (Konec 1. sezony). Kancelář Blaník [online]. 2014-07-12 [cit. 2015-03-01]. Dostupné online. ↑ DOUŠA, Marek. Tonda Blaník ve filmu – Prezident Blaník je důležitý film, který není třeskutou komedií. [online]. 2018-02-02 [cit. 2018-03-23]. Dostupné online. Externí odkazy [ editovat | editovat zdroj] Prezident Blaník film ke zhlédnutí na stránkách Prezident Blaník v Česko-Slovenské filmové databázi Prezident Blaník na webu České televize

Prezident blanik torrent finder

To bylo zkrátka skvělé. (2. 2018) eraserhead666 Ok. Fakt jsem neočekával, že to v celovečerní stopáži bude stejně břitké, ironické, třeskutě zábavné a humorem sršící jako v postaktuálních několikaminutových seriálových dílech. Ale že to bude tak suché, nudné, nezáživné a místy až na pokraji trapnosti, to by mě ani ve snu nenapadlo. Prostě zklamání. Dost velké. Zasmál jsem se asi dvakrát. Šup, šup zase nějaké aktuální epizody seriálu, ať si rychle spravím chuť. Ano, Evilminde, i dlouholeté fanoušky tahle filmová verze může zklamat. (11. 4. 2018) liborek_ Viděno 2, 5 měsíce po volbě a už po tak relativně krátké době mi tento film přišel hrozně zastaralý (obsahově i esteticky). Společnost žije jinými kauzami a kampaněmi, svět se zase o něco posunul, většina kandidátů již byla zapomenuta, některé detaily se musejí lovit v hloubce paměti, kde čekají na definitivní výmaz... Základní dějová linka (při tvorbě operativně přizpůsobovaná aktuálnímu průběhu skutečné prezidentské volby) je ještě jakž-takž nosná a dobře vypointovaná, ale i ta bude pro spoustu diváků za pár let nepochopitelná (Jací Číňani?, Kdo to byl Tvrdík?

apod. ). Na ní se pak nabaluje množství gagů kolísavé úrovně, z nichž čas ohlodá téměř vše, až zůstanou pouze vulgarity. Blaník-seriál v maximálně desetiminutové délce je relativně svěží satira pro "tady a teď"; na jedno podívání jako okamžitý ventil. Blaník-film toto stoprocentně přebírá. Bohužel "tady a teď" rozhodně netrvá dva měsíce... Kromě toho vlastně nejde o film, je to jen sled skečů u nichž hlouběji pod povrch ani nemá smysl jít. Psychologie postav je bizarní, často absurdní a libovolně se podřizující ději. Celek drží pohromadě jen divákova tolerance a chuť se smát prvoplánovým narážkám. __Pokud by autoři měli zájem o nějakou nadčasovost jejich satirického dílka, nabízím pobitvěgenerálskou radu: S havlovskou symbolikou se jistě dalo pracovat daleko důmyslněji, než pouhým kombinováním pražskokavárnicko-duchařské konspirace s reminiscencí na Danielovo účinkování v Sedláčkově Českém století. Dnešní česká společnost se totiž do značné míry (např. hodnotově) liší od doby Havlova prezidentství.

Jeden z nejvýznamnějších lobbistů v zemi se jednoho dne rozhodne, že je na čase vystoupit z politického zákulisí, a oznámí kandidaturu na funkci prezidenta České republiky. Kampaň, ve které s pomocí tajemníka Žížaly a asistentky Lenky naslibuje lidem, co jim nikdo nemůže dát, má úspěch. Tondova kandidatura však skončí dřív, než začala, protože Žížala nedoručí na ministerstvo včas podpisové archy. Jenže to by nebyl Tonda Blaník, aby si s takovou "nepříjemností" neporadil. Je přece ještě dost jiných kandidátů a do Tondovy hlavy nikdo nevidí…

Prezident blanik torrent pdf

Zachycení tohoto kontrastu by filmu jistě dodalo rozměr navíc. Vždyť šlo o volbu prezidenta republiky. A prezident je především symbol doby. (9. 2018) Big Bear,, Já tady kradu stát a vy na mně takhle? '' - Lobista Tonda Blaník je dnes už legenda a Marku Danielovi prý na ulici říkají - hele Blaník!!! Kdo ho zná z TV stream, nemohl být dnešním filmem překvapen. Mně překvapilo, že si ČT lajznula vzhledem k množství sprostých slov tohle dávat před desátou... V každém z dílů Blaníka je pár hluchých míst a pár dobrých vtipů, většinou reagujících na aktuální politické téma. Tak je to i zde. Bohužel, prezidenta už známe (bohužel protože je jím zase hulvát Myloš s ansámblem hradních strašidel) a tak je to s tou aktuálností tématu krapet na hraně. Naštěstí většina národa volby intenzívně prožívala a tak lecos utkvělo v hlavách z předvolebních klání, diskusních pořadů i volebních kol. Je škoda, že Prezident Blaník nešel dříve, nebo dokonce během voleb! :-). I když se u Tondových hlášek a telefonátů s tím či oním zavřeným lobistou či vlivným politikem smějeme, je to smích značně zoufalý.

 • Nad Mlýnem, ulice v obci Jablonec nad Nisou - Města a obce | Kurzy.cz
 • Prezident blanik torrent finder
 • Prezident blanik torrent sites
 • Prezident blanik torrent download
 • Prezident blanik torrent pdf
 • Prezident Blaník – Wikipedie
 • Okresní soud znojmo
 • Prezident blanik torrent 2015
 • Vadí nevadí horror picture show
 • Jak dlouho trvá kontrakce de

Kampaň, ve které s pomocí tajemníka Žížaly a asistentky Lenky naslibuje lidem, co jim nikdo nemůže dát, má úspěch. Tondova kandidatura však skončí dřív, než začala, protože Žížala nedoručí na ministerstvo včas podpisové archy. Jenže to by nebyl Tonda Blaník, aby si s takovou "nepříjemností" neporadil. Je přece ještě dost jiných kandidátů a do Tondovy hlavy nikdo nevidí… Příběh filmu navazujícího na úspěšný seriál se odehrává na pozadí skutečných událostí druhé přímé volby prezidenta České republiky. Vystupuje v něm celá řada reálných aktérů českého politického a společenského života. Ve filmu dále hrají Jan Železný, Jan Potměšil, Helena Třeštíková, Ivo Mathé, Jan Hřebejk, Roman Vaněk, Olga Sommerová nebo Ivan Bartoš. Jako speciální hosté v něm vystupují Tomáš Sedláček, Tomáš Sokol, Tomáš Klus, Ladislav Špaček, Aleš Háma, Miroslav Kalousek, Jaroslav Hutka a kandidáti na prezidentský úřad. Filmovou hudbu složila kapela Midi Lidi.

Dva měsíce po své kino premiéře je snímek Prezident Blaník, navazující na internetový seriál Kancelář Blaník, zdarma dostupný online na serveru Příjemnou podívanou všem, kteří tuto satirickou záležitost původně vynechali. Jeden z nejvýznamnějších lobbistů v zemi se jednoho dne rozhodne, že je na čase vystoupit z politického zákulisí, a oznámí kandidaturu na funkci prezidenta České republiky. Kampaň, ve které s pomocí tajemníka Žížaly a asistentky Lenky naslibuje lidem, co jim nikdo nemůže dát, má úspěch. Tondova kandidatura však skončí dřív, než začala, protože Žížala nedoručí na ministerstvo včas podpisové archy. Jenže to by nebyl Tonda Blaník, aby si s takovou "nepříjemností" neporadil. Je přece ještě dost jiných kandidátů a do Tondovy hlavy nikdo nevidí… Film můžete také spustit přímo na serveru.

 1. Volná pracovní
 2. Zimní stadion tábor
H2o: stačí přidat vodu
June 30, 2020, 5:59 pm