Citáty O Rodině

( Ptahhotep) Jsem šťastná, že mám kolem sebe rodinu. Jinak bych riskovala riziko lásky sama se sebou. ( Shakira) Jsou krásné, tyhle ženy, které nám zabránily stát se polobohy tím, že z nás dělají otce rodin, měšťáky, stroje na vydělávání peněz, když nás zajaly, nachytaly na iluze, že z nás udělají bohy. Nejsou krásné? ( Erich Maria Remarque) Kde se nudíme lépe než v kruhu rodiny? ( Oscar Wilde) Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny? ( Oscar Wilde) Kdyby si děti mohly vybírat své rodiče, ušetřili bychom spoustu rodičů. ( Jiří Žáček) Které dítě by nemělo důvod plakat nad svými rodiči? ( Friedrich Nietzsche) Které dítě by nemělo příčinu plakat nad svými rodiči. ( Friedrich Nietzsche) Lepší jest bydliti v koutě na střeše, nežli s ženou svárlivou v domě společném. ( Šalamoun) Lhát jsem uměl dřív než se postavit. Bylo to ovšem v naší rodině tak samozřejmé, že si toho nikdo ani nevšiml. ( Mark Twain) Manželé se vždy dovídají o milostných pletkách svých žen jako poslední v rodině. ( André Brie) Manželství, rodina a domov má být zázemím člověka.

Citáty o rodině latinsky

Ačkoliv si to mnoho z nás nechce připustit, rodina je ten největší a nejcennější poklad, který může během svého života vyhrát. Citáty o rodině jsou nejenom překrásné, vtipné, sarkastické, ale mnohdy i pravdivé... Přítel vás může mít rád pro vaši inteligenci, milenka pro váš půvab, ale rodina vás miluje bez důvodu... A přece vás může rozhněvat jako žádná jiná lidská skupina. " André Maurois *,, Šťastný je ten, kdo našel štěstí v rodině. " Lev Nikolajevič Tolstoj *,, Rodina, domácnost a děti nabízejí muži ráj, kde může denně vidět boha s anděly při jejich díle. " Louis-Émile Bougaud *,, Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí. " Lev Nikolajevič Tolstoj *,, Celé město se může přestěhovat, ale studna ne. Milenci se potkají, uhasí žízeň, založí rodinu a vychovají děti tam, kde je studna. Ale když se jeden z nich rozhodne odejít, studna nemůže jít s ním. A láska, i když je stejně čirá, jako ta voda ve studni, tam zůstane také. " Paulo Coelho *,, Pouto, jež spojuje tvou skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů.

Citáty o rodině anglicky

  • Citáty o rodině - Žena.cz - magazín pro ženy
  • Psychopat v rodině
  • Teorie velkého třesku 03x06
  • Citáty o rodině a dětech
  • Citáty o rodině motivace
  • Sabina laurinová nahá
  • Chůva k pohledání online ke shlédnutí

Charles bukowski citáty

Mark Twain *,, Teplo "rodinného hnízda" poskytuje duchovnu téměř celoživotně pocit klidu, bezpečí a jistoty. " Erich Von Däniken *,, Pamatuj si jednou provždy, že nejméně ošklivá sestra je rodinnou kráskou. " George Bernard Shaw *,, Země je moje vlast a lidstvo je moje rodina. " Chalíl Džibrán *,, Otcem rodiny je nazýván ten, kdo má v domě právo vládnout, a tímto jménem je nazýván oprávněně, i kdyby neměl syna: neboť není takto označena pouze jeho osoba, ale i jeho právo. " Domitius Ulpianus *,, Žena je počátkem i koncem rodiny. " Domitius Ulpianus *,, Rodinné patriotství, jako každé jiné, dělá z člověka nelítostného a zaslepeného tvora. " Jean Dutourd *,, Dobrodiní lásky není jen to, že nám dává víru v druhého, ale i to, že nám dává víru v sebe. " Romain Rolland *,, Otec si stěžuje na líného, zkaženého syna, který se dal na špatnou cestu, rozhazuje jmění, trápí ostatní členy rodiny i otce samého: "Kdybych zplodil kámen, měl bych si na co sednout. Takhle nic. "" Ivo Andrič *,, Velkou předností hotelů je, že nás chrání před rodinným životem. "

Citáty o rodině ~ chi.cz

( Božena Němcová) Země je moje vlast a lidstvo je moje rodina. ( Chalíl Džibrán) Žena je počátkem i koncem rodiny. ( Domitius Ulpianus) Žít pouze pro rodinu - je zvířecké sobectví, žít pouze pro jednoho člověka - přízemnost, žít pouze pro sebe - hanba. ( Alexandr Nikolajevič Ostrovskij)

"Ti, kteří dokážou i v nestabilní společnosti založit rodinu, zachovat manželskou věrnost, zplodit a dobře vychovat děti a postarat se o staré rodiče, asi opravdu mohou být na co hrdí. " — Tomáš Halík český filozof, psycholog, religionista, sociolog, teolog a římskokatolický duchovní 1948 Zdroj: [ Tomáš Halík: Paráda růžové hrdosti, reakce na Prague Pride 2011 (vyzdvihnutí úlohy rodiny) v Lidových novinách] O věrnosti, O rodičích, O dětech

Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 16, 2020, 6:40 pm