Templářské Sklepy Čejkovice

Milovníci seriálů zde najdou místo, kde se natáčel seriál Vinaři a na jehož koprodukci se podílely právě Templářské sklepy Čejkovice.

TEMPLÁŘSKÉ SKLEPY ČEJKOVICE, vinařské družstvo | Čejkovice | Vína z Moravy a vína z Čech

Kudy z nudy - Templářské sklepy Čejkovice - víno plné emocí a hrdosti

  • Sklepy decoupage
  • Atrakce | Funpark Panda
  • Kam doručujeme v ČR Květiny online - květinářství Praha Pankrác - netradiční kytice, dárky pro muže, dárkové koše, ovocné kytice. Pro ženy čerstvé řezané růže, Holandské tulipány, gerbery. Rozvoz květin.
  • Švestkový koláč s drobenkou
  • Knihy dobrovský plzeň

Sklepy decoupage

Počet míst: 5 Zařízení nabízí vlastní vína: V objektu zařízení se nachází sociální zázemí (WC): Programy Vlastní programy: Program č. 1 Název: Prodejna - vinotéka Popis: V prodejně si můžete zakoupit naše vína po láhvích, skleničkách i kartonech. Dále je možnost menšího občerstvení a nealkoholické nápoje, samozřejmostí je výborná káva, kterou si můžete vychutnat na terase naší vinotéky. PROSTORY Prostor č. 1 Maximální kapacita u stolů: Prostor č. 2 Terasa 25 Fotografie objektu Vína z Moravy, Vína z Čech

Templářské sklepy Čejkovice - DonPealo

Menu Vína z Moravy, Vína z Čech Typ cíle: vinařství, vinotéka Město/obec: Čejkovice Adresa: Na Bařině 945 PSČ: 696 15 Podoblast: Velkopavlovická Okres: Hodonín Kraj: Jihomoravský GPS: 48°54'12. 62"N; 16°56'45. 48"E Kontakt Telefon (provozovna): 518 309 011 Volat Telefon (provozovna, alternativní): 734 285 163 Volat Telefon (firma): Fax: 518 309 010 E-mail: Web: Vinařství nebo vinotéka provozuje zásilkovou službu: E-shop Popis firmy: Tradiční pěstování hroznů a výroba vína je pro nás věcí cti, úcty, nadšení ale i pýchy z vykonané práce. Pokračování zkušeností a tradice, jež se dědí z pokolení na pokolení, začalo již v dobách temného středověku a pokračuje dodnes. Navštivte naše historické sklepení a sklepní vinárnu, prohlídka je doplněna výkladem o historii a vinařství a také degustací vín. Rozšířený popis firmy: 1936 - založení družstva 1952 - znárodnění 1992 - obnovení vinařského družstva a od r. 1994 působení opět v historických Templářských sklepích. Výroba kvalitních vín v širokém sortimentu.

Vinné sklepy Čejkovice | Templářské sklepy Čejkovice vinařské družstvo

H2o: stačí přidat vodu
June 6, 2020, 1:32 pm