89. Ročník Udílení Oscarů Vítězové

_ročník_udílení_Oscarů? oldid=16484409 foaf: depiction foaf: isPrimaryTopicOf wiki-cs:89. _ročník_udílení_Oscarů is dbpedia-owl: academyAward of is dbpedia-owl: wikiPageWikiLink dbpedia-cs:Oscar dbpedia-cs:Oscar_za_nejlepší_cizojazyčný_film dbpedia-cs:Seznam_českých_kandidátů_na_Oscara_za_nejlepší_cizojazyčný_film dbpedia-cs:6. _ročník_udílení_AACTA_International_Awards dbpedia-cs:Seznam_ocenění_a_nominací_filmu_La_La_Land dbpedia-cs:Zemletrjasenije dbpedia-cs:Bílé_přilby_(občanská_válka_v_Sýrii) is foaf: primaryTopic wiki-cs:89. _ročník_udílení_Oscarů

89. ročník udílení Oscarů – Wikipedie

Moonlight, La La Land a další. Updated 28. února 2017 19:13 Zveřejněno 28. února 2017 19:00 Proběhlo 89. předávání Oscarů v Hollywoodu a vy nyní můžete vidět kompletní seznam výherců. Jimmy Kimmel nás provázel celou akcí, kde La La Land ovládl večer se 14 nominacemi, tím byl vyrovnán rekord držený Titanicem a filmem Vše o Evě. V závěsu byl Moonlight a Arrival, oba po osmi nominacích. Všichni vítězové jsou tučně a červeně.

Dne 11. února 2017 Akademie ocení ty, kteří filmu přispívají po technické stránce.

Na chybu se přišlo až v okamžiku, kdy už tvůrci muzikálu La La Land přebírali prestižní ocenění na pódiu. Oscara si nakonec přišli převzít skuteční vítězové - autoři Moonlightu. Nejvíce zlatých sošek Ačkoli nevyhrál cenu za nejlepší film, získal romantický muzikál režiséra Damiena Chazellea nejvíce zlatých sošek - celkem šest. Nominací měl ale celkem 14. Jednu z cen obdržel samotný Chazelle, který se tak stal nejmladším režisérem, který kdy Oscara dostal. Filmová akademie ocenila také výkon Emmy Stoneové, která v La La Landu ztvárnila hlavní roli začínající herečky Miy. Zlatou sošku si odnesli i kameraman filmu Švéd Linus Sandgren a rovněž dvojice David Wasco a Sandy Reynoldsová-Wascová, kteří se postarali o výpravu a dekoraci. La La Land ovládl také kategorie nejlepší hudba a píseň. Za hudbu získal Oscara Justin Hurwitz, který složil i hudbu vítězné písně City of Stars. Text k ní napsali Benj Pasek a Justin Paul. Ryan Gosling, kterého mnozí tipovali na vítěze kategorie nejlepší herec v hlavní roli, nakonec sošku nezískal.

Externí odkazy [ editovat | editovat zdroj] (anglicky) 86. ročník Oscarů – oficiální stránky (anglicky) – oficiální stránky Akademie filmového umění a věd

Narážky na Trumpa Slavnostní večer zahájil zpěvák Justin Timberlake, který zazpíval jednu z nominovaných písní z animovaného filmu Trollové. Moderátor Jimmy Kimmel podle očekávání zahájil ceremonii několika narážkami na prezidenta Trumpa. Zvláštní pozornost věnoval Meryl Streepové, kterou prezident před časem označil za jednu z nejvíce přeceňovaných hereček v Hollywoodu. Streepová se od diváků v zaplněném Dolby Theater dočkala potlesku ve stoje. Trumpovi Kimmel ironicky poděkoval za to, že se díky němu udílení cen Oscar už nezdá být tak rasistické. #LaLaLand nejprve vyhrál, a pak se ukázalo, že ne. Že vyhrál Moonlight. Oscary už nikdy nebudou jako dřív. A to vítězství nedokážu vysvětlit — Honza Řápek (@honzarapek) February 27, 2017 Favoritem letošních filmových cen americké Akademie filmového umění a věd byl romantický muzikál La La Land, který získal 14 nominací. Ale jo, když se neřeší politika, tak je to letos docela i vtipná show #TheOscars Svůj politický názor vyjádřila řada celebrit již při příchodu na červeném koberci.

  • Vut závěrečné práce
  • Po čertech velkej koncert 2016
  • Stažení videa z youtube
  1. Počitadlo zpravy messenger bags
  2. Vlčí mládě 3x11 trailer
Převody jednotek délky příklady
June 19, 2020, 9:31 pm