Bob A Bobek Vstávat A Cvičit

Popis Fotografie Komentáře Vývoj ceny Dotaz Bob: "Vstávat! Vstávat a cvičit! " Bobek: "Ale proč? " Bob: "Protože je ráno. " Bobek: "Ale já mám ještě noc! " © Vladimír Jiránek Podlicenci poskytla Česká televize.

Bob a bobek vstávat a cvičit day

2012) zinka Večerníček, který je ve svém úvodu o mně, kdybych byla králík. Z vyhřátého klobouku se mi nikdy nechce, protože i když má velký králík ráno, tak já, JÁ mám ještě noc! (16. 7. 2013) MM_Ramone V klobúku kúzelníka Pokustona bývali dvaja králici. Väčší Bob a menší Bobek. Lenže Bobekovi sa nikdy z vyhriateho klobúka nechcelo. A tak ho musel Bob vždy vytiahnúť za uši von. Potom si dalú pravidelnú rozcvičku a následne začal ich krátky zábavný príbeh. Ako decko som mal túto večerníčkovú sériu celkom rád. Títo dvaja bieli animovaní zajaci ma vedeli dosť dobre pobaviť, preto si rád na nich s nostalgiou spomeniem a dám im pekné tri hviezdičky. *** (27. 2017) Hrabka Bob a Bobek - králíci z klobouku a bezpochyby jeden z nejlepších Večerníčků všech dob! Své samozřejmě dělá dabing Josefa Dvořáka. (26. 2008) Stegr 90% - "Vstávat a cvičit! " (27. 2007) Mi Nü-Chai Docela příjemný večerníček, ale nemám ráda ten hlas, co to mluvil a lezlo mi na nervy, že pořád chodili pracovat:). (1. 12. 2006) johnys Klasika, jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků, výtečně namluveno Dvořákem, mile nakresleno Jiránkem... (14.

Před spaním > Večerníčky > Bob a Bobek "To je prosím klobouk kouzelníka Pokustona a v něm bydlí dva králíci. Bob. A Bobek. Jenže tomu se nikdy z vyhřátého klobouku nechce. " "Vstávat! Vstávat a cvičit! " nabádá Bob. "Ale proč? " ptá se ospale Bobek. "Protože je ráno, " vysvětluje Bob. Ale Bobek to vidí jinak: "Jenže já mám ještě noc. " A šup, je zpátky v klobouku... Tak touhle scénkou začíná každý díl zábavného dětského seriálu Bob a Bobek. Bob, větší z králíků, je označovaný za toho chytrého a přičinlivého, ale menší Bobek ho svými nápady a šikovností dobře doplňuje. Každé ráno se tak králíci vydávají z vyhřátého klobouku za novým dobrodružstvím. Seriál o králičí dvojici Boba a Bobka patří k nejrozsáhlejším kresleným seriálům z dílny České, resp. Československé televize. Na první řadu seriálu s názvem "Bob a Bobek - králíci z klobouku" (od r. 1978) volně navazuje další série "Bob a Bobek na cestách" (od r. 2003), ve které naši králíci cestují v magickém klobouku po celém světě. Příběhy namluvil Josef Dvořák.

Jeden z nejlepších Večerníčků. Můžeme si všimnout zajímavého úkazu, že zvířátka (mluvící) působí v našem světě (mezi lidmi) naprosto přirozeně. Navíc se příběhy nesnaží moc "vychovávat" (stačí si vzpomenout na Bobka a jeho ranní vstávání. ) Jiří Dvořák to nádherně namluvil a Vladimír Jiránek perfektně nakreslil. Docela by mě zajímalo, co na příhody králíků říká onen kouzelník Pokustón:-) (26. 9. 2003) Enšpígl Tohle může zvádět mladší diváky k tomu že se jedná o velké a malé hovno, ale kdepak jedná s eo jeden z nejlepších večerničků před spaním. A jednu se tomu malýmu musí nechat s tím ránem a vstáváním byl jeden z nás všech, prostě bobek. (12. 10. 2006) Djkoma Hlas mistra Josefa Dvořáka se nedá zapomenout;-) (26. 11. 2004) Dever // Production Companies: Ceskoslovenská Televize // Československá klasika. (5. 5. 2011) Karlos80 TOP 5 Večerníček. Králičí "KULT" který přetrvává dodnes! Absolutní divácký zážitek všech generací, mistrné ve všech ohledech a směrech! (14. 2006) RHK "Vstávat a cvičit! "

  1. Kdy chodí Mikuláš? – Príma receptář.cz
  2. MČ Praha 13: Městská policie
  3. Bob a bobek vstávat a cvičit city
  4. Bob a bobek vstávat a cvičit video
  5. Bob a bobek vstávat a cvičit youtube

2007) dO_od // Ušáky jsem měl vždycky rád, dost možná i nejradši z českých animovaných pohádek... a přesto, moje americké já mi nedá, protože Bugs, král všech králíků, je jenom jeden! (19. 2013) Hromino Klasika české večerníčkovské tvorby, který už dnes zná (a viděl) snad každý. 2. 2009) Carol Pifková Roztomilí králičkovia:) (15. 2013) << předchozí 1 2 3 4 5 6 … 8 následující >>

  1. Pokemon černý a bílý
  2. Mezinárodní trestní soud
  3. Pravá tvář vášně
  4. Slibena princezna csfd a o
Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 19, 2020, 8:29 pm