Kobry A Užovky Celý Film

Dále jsou použity písně "Barák na vodstřel" Aleše Brichty, "Tohle je ráj" od Argemy, "Knoflíky lásky" od Ivety Bartošové, "Země vzdálená" od BSP. [4] Obsazení [ editovat | editovat zdroj] Matěj Hádek Užovka Kryštof Hádek Kobra Jana Šulcová matka Jan Hájek Tomáš Lucie Polišenská Kača Lucie Žáčková Zůza David Máj Ládík Věra Kubánková babička Ocenění [ editovat | editovat zdroj] Scénář filmu dostal již v roce 2011 cenu od Filmové nadace. [4] Film získal šest nominací v Cenách české filmové kritiky (nejlepší film, režie, scénář, ženský herecký výkon pro Lucii Žáčkovou a nejlepší mužský herecký výkon pro Kryštofa i Matěje Hádkovi), proměnil jednu nominaci pro Kryštofa Hádka. V březnu 2016 získal film cenu Český lev za nejlepší film. Vyhrál však také v kategoriích nejlepší režie (Jan Prušinovský), nejlepší kamera (Petr Koblovský), nejlepší mužský herecký výkon (Matěj Hádek) a nejlepší mužský a ženský výkon ve vedlejších rolích (Kryštof Hádek a Lucie Žáčková). [5] Dále získal dvě nestatutární ceny pro nejlepší plakát a Cenu filmových fanoušků.

Kobry a užovky | dafilms.cz

Video © Falcon Nastala chyba při přehrávání videa. Musím uznat, že před psaním tohoto komentáře jsem si musel ještě asi na postý pustit Na hadím ocase od Bratrů Orffů, protože, co jiného by mělo vystihnout více tento film, než právě tahle naprosto úžasná a smutná skladba. Kobry a užovky jsou po dlouhém době dalším naprosto plnohodnotým českým dramatem, který nemá ani jednu chybu. Tudíž je prakticky dokonalý. Prušinovský sice natočil trošku něco jiného, než je u něj obvyklé, ale natočil to tak perfektně, že se u mně okamžitě stal tím nejlepším režisérem, co tu u nás máme. Jakožto režisér se totiž seznámil se scénáristou, debutantem, Jardou Žváčkem, kterej vytvořil naprosto skvělej příběh o dvou rozdílných, ale přesto podobných bratrech. Vlastně si ani nedokážu představit, kdo jinej by je v Česku mohl hrát než právě Hádkovi. A ti je zahráli tak dokonale, až jsem se opět utvrdil v tom, že Česko si na kvalitu herců rozhodně nemůže stěžovat. A to přitom stačí napsat ty hlavní role jenom trošku vyzývavě a pak se divák nemůže stačit divit.

Kryštof a Matěj Hádkovi v dramatickém příběhu dvou bratrů, kteří jsou si blízcí i vzdálení zároveň, jeden jako voda, druhý jako oheň. Název Kobry a užovky Režie Jan Prušinovský Země / Rok výroby Česko 2015 min. 111 min. Kvalita Full HD Znění čeština Odkaz na ČSFD ČSFD Užovka (Matěj Hádek) je ztracen ve svém vlastním životě. Je mu už skoro čtyřicet a nemá holku ani práci, přičemž cítí, že má poslední šanci sám se sebou něco udělat. Naskytne se mu šance, kterou nehodlá promarnit. Jeho bratr Kobra (Kryštof Hádek) je magor, nezodpověděné dítě a feťák, bydlící s věčně opilou matkou (Jana Šulcová). Staví vzdušné zámky a vykrádá chatky. Ve chvíli, kdy se ukáže, že by Užovka mohl být už konečně šťastný, se objeví Kobra. Užovka se mu rozhodne dát pořádnou lekci, situace se ale vymkne kontrole.

A další český film s příšerným ozvučením - hercům není rozumět, hudba řve a nadto ta děsná, rušící skladba písní. Ocenit lze snad jen přesvědčivý herecký výkon Kobry. Přidáno: 15. 2016 Po Díře u Hanušovic další přeceněné sociální drama, které pro mě nepochopitelně působí magnetismem na České lvy. Přidáno: 12. 2016 Ne Je mi z toho filmu na nic. Po listopadu neuměj natočit nic jinýho než jen politiku nebo depku. Na zkažení nálady nepotřebuju Kobry a Užovky, úplně stačí se jen projít po městě.. 10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film Rozhněvaný muž (1979) L'homme en colère Srdečně vás vítáme (2017) À bras ouverts Plaváček (1986) [TV film] Plaváček Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014) Død Snø 2 Halloween: Zmrtvýchvstání (2002) Halloween: Resurrection Otec Kondelík a ženich Vejvara (1937) Melodie podzemí (1963) Mélodie en sous-sol Zakázaná zóna (2010) Monsters Z pekla (2001) From Hell Hordubal (1979) Hordubal

Chybí Vám zde film, nebo doplňkové informace? Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu 2015 Drama Komedie 9 květen 2018 Užovka (Matěj Hádek) je ztracen ve svém vlastním životě. Je mu už skoro čtyřicet a nemá holku ani práci, přičemž cítí, že má poslední šanci sám se sebou něco udělat. Naskytne se mu šance, kterou nehodlá promarnit. Jeho bratr Kobra (Kryštof Hádek) je magor, nezodpověděné dítě a feťák, bydlící s věčně opilou matkou (Jana Šulcová). Staví vzdušné zámky a vykrádá chatky. Ve chvíli, kdy se ukáže, že by Užovka mohl být už konečně šťastný, se objeví Kobra. Užovka se mu rozhodne dát pořádnou lekci, situace se ale vymkne kontrole. zdroj: Trailer k filmu Kobry a užovky (2015)

  • Zločiny ze sousedství II (23) - upoutávka
  • Film k online zhlédnutí Kobry a užovky | Film k online zhlédnutí na Alza.cz
  • Kobry a užovky celý film sur imdb
  • Kobry a užovky celý film festival
  • Kobry a užovky celý film izle
  • Kobry a Užovky (2015) - FDb.cz
  • Pronájem bytu varnsdorf 2
  • Rajská omáčka z rajčat
  • Dobyvatelé ztracené pravdy
Mentalista online ke shlédnutí zdarma
June 14, 2020, 12:27 am